CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W KĘTRZYNIE
Menu

Zobacz

ARCHIWUM

Linki
* * * * *

23 X 2016 r. uroczystości 70-tej rocznicy powstania i działalności Cechu Rzemiosł Różnych
w Kętrzynie

relacja

6 I 2014 r. w Święto Trzech Króli, delegacje cechów zrzeszonych w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie uczestniczyli w uroczystej mszy świętej.

relacja

Spotkania opłatkowe rzemieślników w Olsztynie i w Kętrzynie

relacja

29 XI 2013 roku w kętrzyńskim zamku nastąpiło ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień VIII edycji konkursu "KĘTRZYŃSKIE NIEDŹWIADKI BUDOWNICTWA".

relacja

Obchody Święta Niepodległości 11 listopada 2013 r. w Kętrzynie

relacja

W dniu 15 czerwca 2013 roku odbyło się sprawozdawczo wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Cechu Rzemiosł Różnych w Kętrzynie.

relacja

W dniu 3 stycznia 2013 roku z udziałem Księdza Kapelana Andrzeja Orłowskiego odbyło się spotkanie opłatkowe, na którym rzemieślnicy dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia noworoczne.


relacja

W dniu 18 maja 2012 roku przeprowadzone zostało Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł Różnych w Kętrzynie. Relacja z obrad i część nieoficjalna w albumie poniżej.


relacja


W piątek, 30 listopada w kętrzyńskim zamku odbyła się siódma gala "Kętrzyńskich Niedźwiadków Budownictwa". Wręczono nagrody i wyróżnienia właścicielom firm budowlanych, którzy przyczyniają się do poprawy wizerunku naszego miasta. Nagrodzeni za całokształt dokonań w sferze budownictwa na terenie miasta Kętrzyn w albumie poniżej.


relacja
 

Copyright©2007-16 Cech Rzemiosł Różnych w Kętrzynie. Webmaster: wms